X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Zajímavé články Plánovač závlah

Plánovač závlah

Plánovač závlah a komponenty k němuPlánujete zahradu a nevíte, jak ji správně zavlažovat? Nechte si poradit od našich odborníků. Vysvětlíme vám, kdy je lepší podzemní a kdy nadzemní závlaha. Nabízíme vám také službu plánovač závlah, kde vám na základě vašich parametrů navrhneme individuální řešení vašeho zavlažovacího plánu.

Máte zájem o plánovač závlah?

Ceny projektu automatické závlahy:
Do 1000 m2  3.000,- 5.000,-Kč
Od 1000 m2 dohodou

Kdy je lepší nadzemní a kdy podzemní závlaha

Pokud jste rozhodli zajistit si závlahu zahrad samostatně a teď jen váháte, jakou zvolit závlahu, pokusíme se vám poradit i v této problematice.

Při realizaci projektu naší firmou je cena projektu odečtena od ceny za realizaci!

Když se řekne nadzemní závlaha, není vám jasné, co si pod tímto pojmem přesně představit? V podstatě se jedná o veškeré hadice, rozstřikovačepřístroje pro řízení zavlažování. K tomu vám nabízíme doplňky v podobě hadicových vozíků, boxů a držáků. K užitku vám nohou být různé spojky a rozdělovače. Zejména v oblastech s méně častými srážkami byste měli mít nadzemní závlahu dobře ošetřenou, neboť málo zavlažené rostlinstvo pak viditelně strádá.

V případě podzemní závlahy se budeme bavit o rozvodech vody pod zemí. Pro tyto účely jsou potřeba zavlažovací rozvody, skrápěcí systém a jednotky pro řízení závlahy. Pokud byste měli o tento způsob zavlažování zájem, rádi vám v tomto směru poradí. Podzemní závlaha se hodí pro každou zahradu.

V naší nabídce najdete všechny komponenty pro plánovač závlah. Pokud byste měli zájem o další informace o automatických závlahách, kontaktujte nás na tel. čísle 495 490 047.

Nevíte si rady s plánovačem závlah? Zeptejte se nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Vytisknout stránku

Kontaktujte nás

OK ZAHRADY s.r.o.
Jos. Jungmanna 1735
504 01   Nový Bydžov

tel.: 730 891 202
email: eshop@okzahrady.cz

Top produkty

© 2020, OK ZAHRADY – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS